Vánoční brankářský kemp 2024 – Ježíšek nosí zážitky

Pokud stále nevíte co chtít od ježíška, tak tady je jasná inspirace pro všechny brankáře.
Rozhodli jsme otevřít v krásném Valašském prostředí Vánoční brankářský kemp.

V zimě 2024 bude brankářský kemp ve Frýdlantě nad Ostravicí, protože jsme zde našli perfektní zázemí pro brankáře, v nádherné přírodě s možností spoustou skvělých aktivit, kluci se nenudili ani minutu.

Profesionální podmínky budou jako vždy vytvořeny pro všechny stejně, ať už začínáš chytat a neměl jsi nikdy brankářský trénink, nebo máš větší zkušenosti a chceš se zdokonalovat, aby jsi jednou byl tím nejlepším.
Brankáři budou rozděleni do několika tréninkových skupin podle dosahující úrovně, tak aby tréninky na hřišti měly zvladatelnou úroveň pro každého brankáře. Brankářský kemp však není jen o drilování na hřišti, jsou to i výlety v přírodě, regenerace, posilování s vlastní tělem a formou úpolových cvičení a taky zábava s novýma kámošema a spoustu zážitků a sportovních zkušeností. I letos zachovávame kvalitu a profesionalitu, proto je ubytování zajištěno v hotelové části Hotelu Budoucnost.

Termín kempu: 27-29.12.2024
Místo konání kempu: Hotel Budoucnost Frýdlant nad Ostravicí (hotelová část)
Maximální počet účastníků: 20 golmanů

O Areálech

Hotel Budoucnost v malebném úpatí Lysé Hory v Beskydech

Nabízí 11 útulných podkrovních pokojů s celkovou kapacitou 28 lůžek. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. Ve vybavení pokojů je vždy televize, postele, šatní skříň, noční stolky, lampičky, WIFI připojení, ručníky a osušky.  V nabídce jsou také dva rodinné pokoje se dvěma ložnicemi, konferenčním a toaletním stolkem a druhou televizí. Na vyžádání vám rádi poskytneme i mini ledničku. Tyto pokoje slouží i pro náročnější zájemce o ubytování jako dvou pokojový apartmán s ložnicí a obývací místností.

   

Areál Hřiště Frýdlant nad Ostravicí

V areálu je malý stadionek na kterém místní 1.BFK hraje MSFL, součástí je také  umělá tráva 3. generace, která zajišťuje kvalitní tréninkový proces při horších povětrnostních podmínkách, hřiště je vzdáleno od hotelu Budoucnost cca 5 minut chůzí.

   

Tak neváhej a registruj se zde!